Gdzie kupić markizy Dragon?

Skontaktuj się z dystrybutorem
w Twoim mieście:



801 000 623



Infolinia określa lokalizację
na podstawie numeru kierunkowego.
Koszt połączenia – jak lokalne.

Biuro obsługi klienta (8:00 – 16:00):

dragon@dragon.gda.pl
telefon: +48 58 – 309 02 24
fax: +48 58 – 309 02 25

Konsultanci Klienta:

Mariusz Prochowski
mariusz.prochowski@dragon.gda.pl
telefon: +48 58 – 300 95 12
telefon: 501 024 800

Dariusz Borkowski
dariusz.borkowski@dragon.gda.pl
telefon: +48 58 – 300 95 15
telefon: 604 534 008

Zamówienia (odbiorcy hurtowi):

Anna Szypica
anna.szypica@dragon.gda.pl
telefon: +48 58 – 300 95 14

Dział finansowy:

Beata Silska
beata.silska@dragon.gda.pl
telefon: +48 58 – 300 95 13

Export:

www.awnings.pl
export@awnings.pl
telefon: +48 58 – 300 95 16

Adres:

Dragon – Korgul, Prochowski Sp. J.
Trakt Św. Wojciecha 223/225
80-017 Gdańsk, Poland



Mapa: